Copyright 2018 - Custom text here

 

Kapela muzyczna, aby odnieść sukces nie może być dziełem przypadku. Wszystko powinno zostać dokładnie zaplanowane.

 

Muzycy

 

W pierwszej kolejności znaczenie mają muzycy. Powinni to być specjaliści, z doświadczeniem. Elementarna jest znajomość instrumentu jakim się posługują. Każdy z muzyków powinien doskonale radzić sobie z występami solo, tylko tacy specjaliści będą mogli razem stworzyć coś ciekawego.

 

 

 

Sprzęt

Sprzęt w przypadku zespołu muzycznego, wiąże się z ogromnymi kosztami. Nawet dobre zespoły stale wymieniają instrumenty na lepsze, nowsze i sprawniejsze. Można oczywiście mieć talent, ale źle działająca gitara popsuje nawet najlepszy utwór.

 

 

Muzyka

Muzyka to kolejna ważna kwestia. Zespół powinien grać konkretne utwory. Początkowo może być ich niewiele, można je przeplatać znanymi przebojami, ale należy się stale rozwijać i tworzyć coraz to nowe własne kawałki. Tylko w ten sposób istnieje szansa na nagranie płyty. Dobrze jeżeli zespół już na samym początku działalności wie jaki gatunek muzyki będą grać. Problem rodzi się jeżeli gusta muzyczne poszczególnych członków się różnią, ale czasami dobra muzyka to sztuka kompromisu. Przykład doskonałego zespołu znajdziemy na stronie -  notogramy.com.pl.

 

 

Menadżer

 

Menadżer to osoba niezbędna każdemu zespołowi. Menadżer przede wszystkim dba o zapewnienie kapeli miejsc, w których mogą zagrać. Załatwia takie sprawy jak nocleg w nowym mieście, czy tez odpowiada za wyżywienie i transport. Od dobrego menadżera wiele zależy. To on podejmuje decyzję, czy kapela zagra na niewielkie pieniądze i zyska szansę na pokazanie się, czy będzie jedynie wyczekiwać na dobrą ofertę.

 

 

Publiczność

Solidny zespół to taki zespół, który potrafi rozbawić nawet najbardziej znudzoną publiczność. Wiadomo, że w początkowych miesiącach istnienie zespołu, utwory kapeli nie będą nikomu znane, ale jeżeli muzycy zagrają je z pasją i zaangażowaniem, to mają szansę zostać zapamiętani przez publiczność, który być może następnym razem pójdzie na koncert świadomie.

 

f t g

 

Wasze HITY